جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

برندگان طرح نقد برتر بانک پاسارگاد اعلام شد

  برندگان چهارمین دوره طرح "طرح نقد کنید هدیه بگیرید" که به ابتکار بانک‌پاسارگاد انجام شد، اعلام شد.

  به گزارش روابط عمومی بانک‌پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی این بانک ضمن اعلام این خبر گفت: پس از اعلام فراخوان چهارمین دوره طرح نقد برتر در آذرماه سال 1394 ، بیش از 10 هزار نقد، نظر و پیشنهاد به دبیرخانه رسید. هیأت داوران ضمن بررسی دقیق تک‌تک نقدها و نظرها، در مجموع 180 نقد برتر و سازنده را در 4 سطح نقدهای طلایی ( 10 نفر ) ، نقره‌ای (20 نفر) ، برنزی ( 50 نفر)  و منتخب ( 100 نفر) انتخاب کردند. وی در خصوص جوایز این طرح تصریح کرد: به هر یک از برگزیدگان 4 سطح فوق، به ترتیب 10 میلیون ریال، 7 میلیون و 500 هزار ریال، 5 میلیون ریال، و یک میلیون ریال تعلق خواهد گرفت.

  وی ادامه داد: این طرح به ابتکار بانک‌پاسارگاد و به دنبال استقبال بسیار خوب هم‌میهنان گرامی از طرح‌های نقد برتر بانک‌پاسارگاد در سال‌های گذشته و طی فراخوانی به مناسبت پایان دهمین سال فعالیت، برای چهارمین سال متوالی، برگزار شد که با استقبالی کم‌نظیر، مواجه شد.    
  وی افزود: طرح نقد برتر در راستای اعتقاد مدیران این بانک به لزوم گسترش فرهنگ انتقاد و نقدپذیری است. از این‌رو از کلیه پیشنهادها، نقدها و نظرهای هم‌وطنان خود استقبال کرده، تک‌تک آن‌ها را به‌طور دقیق مطالعه و بررسی می‌کنند و ضمن سرلوحه قرار دادن آن، نسبت به اجرایی شدن کلیه پیشنهادها و نقدها در واحدهای مختلف بانک اقدام خواهند کرد.
  گفتنی است جوایز برگزیدگان این طرح، به زودی به حساب این عزیزان واریز خواهد شد. اسامی برگزیدگان در سایت بانک‌پاسارگاد به نشانی www.bpi.ir درج شده است.

   

  اسامی برندگان چهارمین دوره طرح "طرح نقد کنید هدیه بگیرید"

   


  این مطلب تا کنون 25 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 10 تير 1395
  منبع
  برچسب ها : برتر ,میلیون ,اعلام ,بانک ,بانک‌پاسارگاد ,چهارمین ,چهارمین دوره ,میلیون ریال، ,ابتکار بانک‌پاسارگاد ,کنید هدیه ,برندگان چهارمین ,
  برندگان طرح نقد برتر بانک پاسارگاد اعلام شد

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر